Ruckuse Wifi lahendused

Ruckus

Ruckuse Wifi lahendused. Tänapäeval on loomulik, et kõik on koguaeg “võrgus”. Selleks ei ole enam ammu lauaarvuti või sülearvuti, vaid järjest rohkem mobiilsed seadmed (nutitelefonid, tahvlid), mida inimesed kasutavad järjest suuremal hulgal.

Ruckus Wifi lahendused

Ruckuse Wifi lahendused

See omakorda suurendab oluliselt wifi võrkude koormust – kasutajate arv on oluliselt suurem, kasutajad muudavad pidevalt asukohta, nõutakse järjest suuremaid kiiruseid.

Kõik see loob olukorra, kus wifi võrgud peavad olema väga töökindlad, samas väga lihtsalt hallatavad ning laiendatavad ning mis väga oluline ka turvalised.

Econet Systems “Ruckuse Wifi lahendused” Ametlik partner

Econet on mitu aastat pakkunud wifi lahendusi Ruckuse seadmete baasil. Kõik loodud lahendused töötavad ka aastaid hiljem, kuigi koormused on nii mõneski võrgus kasvanud kordades (hotellid, koolid). Lahendusi on olnud 1 tugijaamast kuni 40+ tugijaamani. Iga lahendus eeldab alati analüüsi, kuna kliendid on erinevad ning nende soovid / vajadused erinevad oluliselt.

Ruckuse lahenduste kasuks räägivad järgmised asjad: väga hea levi (ka “nurga taha”) tänu Beamflex tehnoloogiale, väga hea häirekindlus, lihtsalt hallatav, töökindel riistvara, väga kõrgel tasemel turvalisus.

Ülevaade Ruckuse tugijaamadest (sisetingimustesse). Need tugijaamad on sobilikud kasutamiseks sisetingimustes.
Ülevaade Ruckuse tugijaamadest (välitingimustesse). Ruckuse tugijaamasid näeb siit.

Need tugijaamad sobivad kasutamiseks õues, kus nad peavad taluma kõiki Eestimaal esinevaid ilmastiku nähtuseid ning tagama seejuures korraliku wifi levi.

Kõige paremini selgitab alati pilt, seega panen siia viite videole, mis selgitab Ruckuse Beamflex tehnoloogiat (video on inglise keeles).