Fortigate – uue generatsiooni tulemüürid


Fortigate Tulemüürid

Fortigate Tulemüürid

Fortigate tulemüürid on platvorm, mis pakub palju enamat, kui tavaline ruuter/tulemüür. Fortigate Next Generation Firewall (NGFW) on uus platvorm, mis aitab ettevõttel kaitsta ennast tänapäeva ohtude eest (krüptoviirused, Zero Day rünnakud). See omakorda võimaldab IT osakonnal, IT inimesel või IT teenusepakkujal näha palju täpsemalt, mis ettevõtte arvuti võrkudes toimub. Võimaldades filteerida veebilehti, kontrollida rakenduste kasutamist sisevõrgus (skype, torrent, dropbox, facebook), teostada rünnakute tõrjet serverite või teiste võrgus olevate seadmete vastu (IPS).

Tänapäeval ei ole enam vahet kas ettevõte on suur või väike, kõik vajavad kaitset rünnakute eest. Rünnakud on suuresti on suunatud andmete kättesaamiseks, mitte enam lõppkasutaja arvuti aeglaseks muutmiseks nagu oli see mõned aastad tagasi. Tänapäeval on väga oluline omada tervikpilti ettevõtte võrgus toimuvast ning Fortigate tulemüüri tooted võimaldavad seda väga lihtsalt ning kiirelt toestada.

Tänapäeval saab tulemüür olla ka virtuaalne (nn appliance). See võimaldab tulemüüri kasutada ka avalikes pilvesteenustes (AWS, Azure). Tagab ühtsed turvapoliitikad ka pilveteenuste kasutamisel. Lugemiseks täpsemalt: https://www.fortinet.com/products/virtualized-next-generation-firewall.html. Lisaks tulemüüridele on Fortinet tootevalikus väga erinevaid tooteid nagu switchid (hallatavad läbi tulemüüride), WIFI tugijaamad (hallatavad läbi tulemüüri) ning mitmeid teisi tänapäeva ohtlikus IT maailmas vajaminevaid tooteid.

Vaata ka meie blogist Fortigate Tulemüürid EMS

Fortigate tulemüürid applications
  • Detailne ülevaade võrguliiklusest

    Võimaldab näha otse kasutajaid, mitte ainult IP aadresse

  • Detailne ülevaade rakendustest

    Ülevaade, mis rakendusi kasutajad võrgus kasutavad

  • Kõrgetasemeline võrgukaitse

    Kaitse servereid ja lõppkasutajate seadmeid